Candela Alexandrite Lazer Epilasyon

Tüy renginiz ve cilt tipiniz, lazer epilasyonun başarılı olması için anahtar faktörlerdir. Açık renk tenli, koyu renk tüylere sahip kişilerde sonuca ulaşmak daha kolay olmakla birlikte, koyu renk cilde sahip kişilerde de biraz daha fazla özen ile başarılı sonuçlar almak mümkündür.
755 nm dalga boyuna sahip CANDELA Alexandrite  FDA onaylı ve lazer epilasyonda en yeni ve en gelişmiş majör cihazlardan birisidir.
 
Lazer Epilasyon Öncesi
Öncelikle lazer epilasyon için uygun olup olmadığınıza karar verilmelidir. Medikal geçmişiniz, hastalık, sağlık durumunuz ve kullandığınız ilaçlar önemlidir. Riskler, faydalar, beklentiler hakkında sizi bilgilendirdikten sonra uygulamalara başlanır. Lazer epilasyonun başarılı olabilmesi için tüylerin noktasal olarak görünmesi idealdir. Bu süre jilet uygulamalarından 1-3 gün sonra uygulanır. Genel olarak sonbahar, kış veya ilkbahar mevsimlerinde yapılması uygun görülen alexandrite lazer epilasyon, uzun süre yüz güldüren sonuçları sayesinde birçok kişi tarafından tercih ediliyor.
 
Lazer Epilasyon Sonrası
Alexandrite candela lazer cihazı ile epilasyon sonrasında minimum 1 ay güneşe çıkılmaması gerekmektedir.Yanık tene uygulama yapılmadığı için kendi rengine dönmüş olması önemlidir.
EKOL TIP MERKEZİ

Bahçelerarası Mahallesi, Mithatpaşa Caddesi, No: 24/A, AGORA AVM Yanı, Balçova / İzmir

BİZİ ARAYIN

+90 (232) 259 44 44

BİZE YAZIN

[email protected]

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Çağrı Merkezimize 7 Gün 24 Saat Ulaşabilirsiniz

ANLAŞMALI KURUMLAR

Acıbadem
Allianz
Anadolu
Axa
CGM
Halkbank
İş Bankası
Katılım Emeklilik
PTT
Sompo Japan Sigorta
Türkiye Sigorta
Vakıfbank
Yapı Kredi
Yapı Kredi

Bilgi ve Randevu için numaranızı bırakın.. Sizi Arayalım!

HEMEN ARA
WHATSAPP'DAN YAZ