Çocuk K.B.B. Hastalıkları Cerrahisi

Çocuğunuzun kulak, burun veya boğazı etkileyen hastalıklar veya sorunlar için cerrahi veya karmaşık tıbbi tedaviye ihtiyacı varsa, bir çocuk kulak burun boğaz uzmanı çocuğunuzu tedavi etme deneyimine ve niteliklerine sahiptir. 

Çocuk kulak burun boğaz uzmanları yenidoğan döneminden genç yaşlara kadar olan çocukları tedavi eder. Çocuk bakımını tıbbi uygulamalarının çekirdeği yapmayı seçerler ve çocukların tıbbi ve cerrahi bakımının eşsiz doğası, ileri eğitim ve uygulama deneyiminden öğrenilir. 

Çocuk Kulak Burun Boğaz Uzmanları Ne Tür Tedaviler Sağlar? 

Pediatrik kulak burun boğaz uzmanları öncelikle çocuklarda kulak, burun ve boğaz hastalıklarının tıbbi ve cerrahi tedavisi ile ilgilidir. Pediatrik kulak burun boğaz uzmanları genellikle aşağıdaki hizmetleri sağlar: 

  • Kulak, burun ve boğaz rahatsızlıkları ile baş ve boyun hastalıklarının tanı ve tedavisi 
  • Ameliyat öncesi ve sonrası bakım dahil baş ve boyun cerrahisi 
  • Kulak, burun veya boğaz hastalıkları tespit edildiğinde diğer doktorlarla istişare 
  • Çocuklarda iletişim bozukluklarının tanımlanmasında yardım 

Çocuklar sadece küçük yetişkinler değildir. Onları neyin rahatsız ettiğini her zaman söyleyemezler. Her zaman tıbbi soruları cevaplayamazlar ve tıbbi muayene sırasında her zaman sabırlı ve işbirliği yapamazlar. Pediatrik kulak burun boğaz uzmanları, çocukları rahat ve kooperatif yapacak şekilde nasıl inceleyeceklerini ve tedavi edeceklerini bilirler. Buna ek olarak, pediatrik kulak burun boğaz uzmanları çocuklar için özel olarak tasarlanmış ekipman kullanırlar. Pediatrik kulak burun boğazlarının çoğu ofisi çocuklar düşünülerek düzenlenmiş ve dekore edilmiştir. Bu, çocuklar için oyuncak, video ve okuma materyali olabilecek muayene odaları ve bekleme odalarını içerir. Bu, çocuğunuz için rahat ve tehdit edici olmayan bir ortam yaratmaya yardımcı olur. 

EKOL TIP MERKEZİ

Bahçelerarası Mahallesi, Mithatpaşa Caddesi, No: 24/A, AGORA AVM Yanı, Balçova / İzmir

BİZİ ARAYIN

+90 (232) 259 44 44

BİZE YAZIN

[email protected]

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Çağrı Merkezimize 7 Gün 24 Saat Ulaşabilirsiniz

ANLAŞMALI KURUMLAR

Acıbadem
Allianz
Anadolu
Axa
CGM
Halkbank
İş Bankası
Katılım Emeklilik
PTT
Sompo Japan Sigorta
Türkiye Sigorta
Vakıfbank
Yapı Kredi
Yapı Kredi

Bilgi ve Randevu için numaranızı bırakın.. Sizi Arayalım!

HEMEN ARA
WHATSAPP'DAN YAZ