Dudak Dolgusu

Yüz güzelliğini tamamlayan, hacmi ve hatlarıyla yüz ifademizde önemli bir rol oynayan dudak estetiği sorunlarının çözülmesinde elimizde ki en güçlü, en iyi, en sağlıklı materyallerden biri dudak dolgusu olmuştur. Dudaklara hacim kazandırma arzusu hemen tüm kadınlarda vardır ve tarih boyunca da 
bu böyle olmuştur. Kısa süreli etkili sürülebilir doğal dudak dolgunlaştırıcı kremlerden bugün dolgu uygulamalarına hatta kalıcı dudak silikonlarına kadar gelinmiştir. Dudak dolgusu yapan doktor hastasının tüm özelliklerini dikkate almalı ve dolgu uygulamasını öyle yapmalıdır.

Dudakların hacim kazandırılması konusunda aranan özellikler uzun süre kalıcılığı olan dolgular veya malzemeler değil size sorun oluşturmayacak, dudak şeklini bozmayacak, istenildiği zaman
eritilebilecek, istenildiği zaman artırılabilecek bir malzeme bir ürün olmalıdır. Aksi takdirde istenmeyen sonuçlar ile karşılaşabilir ve mutsuz olabilirsiniz.
Dudak dolgusu kimlere uygulanır?
Dudaklarınız ince ve hacimsiz ise,
Dudaklarınız dudaklarınızın kalınlığı sizi tatmin etmiyor ise,
Dudaklarınızın kıvrımları belirgin değilse,
Dudaklarınız da dikey çizgiler gelişmiş ve kurumuş gibi bir görünümü var ise,
Dudak üzerinde barkod çizgileri görünmeye başlamış ise; dolgu ile sorunlarınız azaltılabilir. Ama bazı durumlarda doktorunuz size dudaklara hacim verme işleminin uygun olmayacağını nadiren de olsa ameliyata ihtiyacınız olduğunu söyleyebilir.

EKOL TIP MERKEZİ

Bahçelerarası Mahallesi, Mithatpaşa Caddesi, No: 24/A, AGORA AVM Yanı, Balçova / İzmir

BİZİ ARAYIN

+90 (232) 259 44 44

BİZE YAZIN

[email protected]

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Çağrı Merkezimize 7 Gün 24 Saat Ulaşabilirsiniz

ANLAŞMALI KURUMLAR

Acıbadem
Allianz
Anadolu
Axa
CGM
Halkbank
İş Bankası
Katılım Emeklilik
PTT
Sompo Japan Sigorta
Türkiye Sigorta
Vakıfbank
Yapı Kredi
Yapı Kredi

Bilgi ve Randevu için numaranızı bırakın.. Sizi Arayalım!

HEMEN ARA
WHATSAPP'DAN YAZ