Plasmage Tedavisi

Plasmage birçok estetik cerrahi işleme alternatif olarak geliştirilen CE belgeli bir uygulamadır.  Plasmage tedavisinin en önemli özelliği maddenin 4. halini kullanmasıdır. Plasmage, uygulamanın yapıldığı bölgede gaz halindeki su buharı ve azotu yüksek enerji ile plazma haline dönüştürür. Bu etkileşim sonucunda oluşan iyon bulutu, cilt yüzeyine etki ederek hızlı bir şekilde cildi yenileyebilmektedir.

Plasmage Kullanım Alanları Nelerdir?

  • Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği
  • Göz Altı ve Göz Çevresi Sıkılaştırma
  • Dudak Üstü Çizgiler
  • Leke Tedavisi
  • Akne Tedavisi
  • Ben, Siğil Tedavisi
  • Akne ve Diğer Nedenlerden Kaynaklanan Skarların Düzeltilmesi
  • Çatlak Tedavisi

Plasmage Göz Kapağı Sarkmalarında Nasıl Kullanılır?

Göz üst ve alt kapağında oluşan sarkmaların giderilmesi ve fazla yağ dokusunun alınması işlemidir. Plasmage ile ameliyata gerek kalmadan tek seansta istenilen sonuçlar alınabilmektedir. Göz kapaklarında aşırı sarkma ve yağ dokusu olan hastalarda daha iyi sonuçlar için 2 seans uygulanabilmektedir.

Uygulamaya başlarken göz kapakları özel antiseptik sıvı ile temizlenir ve lokal anestezik krem sürülerek uyuşturulur. Daha sonra göz kapağı üzerinde ki sarkmalar Plasmage ‘in yüksek enerjili başlıkları ile ortamdaki azot gazı ve su buharı ile birlikte uygulanarak sarkma olan bölgeleri tedavi eder. Uygulama acısızdır ve günlük yaşantınıza hemen dönebilirsiniz. 

Plasmage Ben ve Siğil Tedavisinde Nasıl Kullanılır?

Ben ve siğiller vücudun hemen hemen her yerinde çıkabilmektedirler. Kozmetik olarak problem yaratan veya rahatsızlık veren ben ve siğiller plasmage ile tek seansta kolayca tedavi edilebilmektedir.

Uygulama öncesi lokal anestezik krem ile bölge uyuşturulur, et beni veya siğil olan bölgelere plasmage uygulanır. Uygulama sonrası yıkanmak sorun yaratmaz. Uygulama yapıldıktan sonra bölgede kabuk oluşur, bu kabuklar 3-10 günlük süreçte kendiliğinden dökülür.

EKOL TIP MERKEZİ

Bahçelerarası Mahallesi, Mithatpaşa Caddesi, No: 24/A, AGORA AVM Yanı, Balçova / İzmir

BİZİ ARAYIN

+90 (232) 259 44 44

BİZE YAZIN

[email protected]

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Çağrı Merkezimize 7 Gün 24 Saat Ulaşabilirsiniz

ANLAŞMALI KURUMLAR

Acıbadem
Allianz
Anadolu
Axa
CGM
Halkbank
İş Bankası
Katılım Emeklilik
PTT
Sompo Japan Sigorta
Türkiye Sigorta
Vakıfbank
Yapı Kredi
Yapı Kredi

Bilgi ve Randevu için numaranızı bırakın.. Sizi Arayalım!

HEMEN ARA
WHATSAPP'DAN YAZ