Yumuşak Damak ve Horlama Cerrahisi

Yumuşak Damak cerrahisi tipik olarak ameliyathanedeki genel anestezi altında yapılan bir grup prosedürü içerir. Daha önce çıkarılmamış bademcikleri olan çoğu hastada damak cerrahisi tonsillektomi ile birleştirilir. 

Damak cerrahisi (bademcik ameliyatı ile veya bademcik ameliyatı olmadan) esas olarak uyku apnesini tedavi etmek için kullanılır ve prosedürler tek başına veya kombinasyon halinde yapılabilir. Bu prosedürler, solunum, konuşma ve yutma gibi normal fonksiyonları etkilemeden hava yolunun boyutunu arttırmayı amaçlayan doku çıkarma ve dokuyu yeniden konumlandırmanın bir kombinasyonunu içerir. 

Yumuşak Damak İmplant Uygulaması

Uyku apnesine bağlı horlamayı ve diğer rahatsız edici semptomları hafifletmek için tasarlanmış özel bir oral implant türüdür. Damak implantı damak yumuşak dokusunun özelliklerini değiştirir, sertleştirir ve havanın etrafındaki akışını değiştirir. Cihaz, yumuşak damakta kalıcı olarak implante edilen üç silindir şekilli örgülü polyester filamentlerden oluşan bir gruptur. Zamanla implantlar vücudun doğal fibrotik yanıtı ile birlikte yumuşak damağa yapısal destek ekler ve sertleştirir.

EKOL TIP MERKEZİ

Bahçelerarası Mahallesi, Mithatpaşa Caddesi, No: 24/A, AGORA AVM Yanı, Balçova / İzmir

BİZİ ARAYIN

+90 (232) 259 44 44

BİZE YAZIN

[email protected]

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Çağrı Merkezimize 7 Gün 24 Saat Ulaşabilirsiniz

ANLAŞMALI KURUMLAR

Acıbadem
Allianz
Anadolu
Axa
CGM
Halkbank
İş Bankası
Katılım Emeklilik
PTT
Sompo Japan Sigorta
Türkiye Sigorta
Vakıfbank
Yapı Kredi
Yapı Kredi

Bilgi ve Randevu için numaranızı bırakın.. Sizi Arayalım!

HEMEN ARA
WHATSAPP'DAN YAZ